SUNONE Prestige Lampa UV/LED 75W złota

99,00 zł
Brutto
Ilość

Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2021-01-18

 

 

 

LAMPA SUNONE PRESTIGE (PRO1)

75 Watt

Najnowszej generacji, profesjonalna lampa UV / LED 75W, która szybko i równomiernie utwardza wszystkie żele UV, LED oraz te monofazowe, a także lakiery hybrydowe i inne preparaty światłoutwardzalne. Jedyna w swoim rodzaju autorska lampa pod względem design'u. Lampa SUNONE PRESTIGE to połączenie perfekcyjnego wyglądu z funkcjonalnością.

Lampa przykuwa wzrok, dzięki spektakularnemu elementowi ozdobnemu w kształcie fali dostępnemu w 3 niesamowitych kolorach. Odkryj innowacyjną lampę, która sprawdzi się w każdym salonie kosmetycznym zarówno przy zabiegu manicure jak i pedicure. Lampa będzie stanowiła również idealny zakup dla wszystkich osób zaczynających bądź kontynuujących swoją przygodę z manicure hybrydowym.

Lampa SUNONE PPRESTIGE posiada energooszczędne źródło światła o dużej mocy i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nmTechnologia dual LED sprawia, że lampa niezawodnie, szybko i równomiernie utwardza wszystkie lakiery hybrydowe i żele. Ponadto, na łączną moc maksymalną o wartości 75W składa się aż 30 diod. Lampa rewelacyjnie sprawdzi się do wszystkich systemów znanych marek.

Czas pracy tego urządzenia przewidziano nawet do 50 tysięcy godzin. W odróżnieniu od zwykłych lamp, nie wymaga ona wymiany żarówek i jest dużo wydajniejsza.

Dodatkowo, lampa emituje białe światło, które nie męczy wzroku.

Lampa posiada wbudowany sensor ruchu, timer 10, 30, 60 i 99 sekund, a po uruchomieniu sensora świeci nieprzerwanie do 120 sekundTryb "99s Low Heat Mode" to tryb, w którym moc lampy stopniowo wzrasta przez 99 sekund. Jest to tryb zalecany do pracy z żelami budującymi i innymi aplikacjami wymagającymi długiego czasu utwardzania. Lampa posiada również przycisk wyłączający - aby wyłączyć lampę wystarczy przytrzymać go dłużej i nie ma konieczności ciągłego odłączania jej od źródła zasilania.

Tryb "Low Heat Mode" jest niezastąpiony w przypadku utwardzania żeli, które powodują uczucie pieczenia podczas utwardzania w dostępnych na rynku lampach. Dzieje się tak, gdyż lampy te działają w trybie maksymalnej mocy, a więc proces polimeryzacji odbywa się w nich bardzo szybko. W lampie SUNONE PRESTIGE problem praktycznie nie istnieje. Utwardzanie żeli staje się przyjemne, właśnie dzięki trybowi 'low heat'. Po załączeniu tego trybu, przez 30 sekund lampa pracuje wykorzystując tylko 25% mocy, po tym czasie moc lampy zwiększa się do 40%, a po 50 sekundach lampa osiąga pełną 100% moc.

Panel dolny lampy jest na magnesy i łatwo go odpiąć jeżeli zachodzi taka potrzeba. Duży elektroniczny wyświetlacz ułatwi pracę. Lustrzany spód odbija i rozprasza światło LED-ów i dzięki temu dociera ono nawet do trudno dostępnych miejsc, np. przy skórkach. Dzięki temu mamy pewność, że użyty lakier hybrydowy czy żel utwardzi się nawet w tych najbardziej newralgicznych miejscach. Aby uchronić panel oryginalnie zabezpieczony został on niebieską folią, którą należy usunąć przed pierwszym użyciem dla uzyskania oczekiwanych efektów.

Dodatkowym atutem jest mocowanie spodu lampy na 5 magnesach, które zapewniają jego odpowiednie przyleganie. Odpinany spód nie tylko sprawdza się przy zabiegach pedicure, usprawnia też pracę związaną z czyszczeniem i dezynfekowaniem lampy.

Wielkość i kształt lampy pozwala na swobodne włożenie całej dłoni, bez potrzeby osobnego utwardzania kciuków oraz całej stopy bez konieczności ściągania panelu dolnego. Usprawni to pracę w każdym salonie kosmetycznym.

Zobacz także