Lampa UV LED SUNONE SUN5 ZŁOTA, 48W

89,00 zł
Brutto
Ilość

Ostatni raz ten produkt został zakupiony: 2021-09-14

 

 

 

Lampa UV LED SUNONE SUN5  ZŁOTA, 48W

Najnowszej generacji, profesjonalna lampa UV / LED 48W, która szybko i równomiernie utwardza wszystkie żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty światło utwardzalne.

Jest to model najpopularniejszej lampy  w złotej odsłonie dla kobiet podążających za nowymi trendami w stylistyce paznokci.

Odkryj lampę, która sprawdzi się zarówno przy zabiegu manicure jak i pedicure. Lampa będzie stanowiła idealny zakup dla wszystkich osób zaczynających bądź kontynuujących swoją przygodę z manicure hybrydowym.

Technologia dual LED sprawia, że lampa niezawodnie, szybko i równomiernie utwardza wszystkie lakiery hybrydowe i żele. Lampa emituje światło, które nie męczy wzroku. Posiada ona energooszczędne źródło światła o dużej mocy i podwójnym zakresie fal 365nm i 405nm.

Lampa posiada wbudowany sensor ruchu, timer 10, 30, 60 i 99 sekund, a po uruchomieniu sensora świeci nieprzerwanie do 120 sekund. Low Heat Mode to tryb, w którym moc lampy rośnie stopniowo przez 99 sekund. Jest to tryb zalecany do pracy z żelami budującymi i innymi aplikacjami wymagającymi długiego czasu utwardzania.

Wymiary: 22 cm x 20 cm x 10,5 cm (szerokość x głębokość x wysokość).

Panel dolny lampy jest na magnesy i łatwo go odpiąć do aplikacji pedicure.

Duży elektroniczny wyświetlacz ułatwi pracę. Lampa posiada wbudowany zasilacz także podłączamy ją kablem do gniazdka bez dodatkowego podłączania zasilacza.

Zobacz także