Chcesz mieć wyłączność?

SALON LUB FRANCZYZA

Prowadzisz salon kosmetyczny lub stylizacji paznokci i myślisz o tym, aby współpracować z nami na zasadach partnerskich? To świetny pomysł! Dzięki temu możesz wiele zyskać.

Stając się naszym salonem partnerskim masz stały rabat na produkty, dostajesz logo naszego designera, które sprawi, że twoje stylizacje na portalach społecznościowych wyglądają profesjonalnie. Wspieramy Cię marketingowo, a w zależności od wysokości swoich zamówień, możesz otrzymać od nas mnóstwo artykułów marketingowych za darmo np. długopisy, koszulki, kalendarzyki terminowe, czekoladki firmowe.

Gwarantujemy darmowe szkolenia produktowe i zniżki na szkolenia techniczne.

Napisz do nas pod adres e-mail:

customerservice@kristyl.pl

Działajmy razem

Jeżeli nie prowadzisz salonu lub uważasz, że zarządzanie nim nie jest jeszcze twoja mocną stroną, zapraszamy Cię do współpracy na zasadach franchisingu. Możesz otworzyć salon KRISTYL w swoim mieście i wykorzystać nasze doświadczenie we własnym biznesie. Obowiązuje Cię wtedy umowa franczyzy, ale nauczymy Cię od podstaw jak otworzyć salon i jak prowadzić go, abyś osiągał jak największe zyski.

Jeśli Twoim pomysłem na biznes jest salon stylizacji paznokci wprowadzimy Cię w tą branżę i nauczymy, jak prowadzić miejsce, do którego klienci będą zawsze wracać. Otrzymasz: wsparcie marketingowe, szkolenia techniczne i produktowe, zniżkę na produkty, darmowe promowanie na naszej stornie, ciągłą opiekę we wszystkich aspektach prowadzenia działalności, prawo do wykorzystywania LOGO marki.

Napisz do nas na customerservice@kristyl.pl kilka zdań o sobie oraz dlaczego interesuje Cię współpraca z nami, zostaw swoje namiary. PAMIĘTAJ Potrzebujemy jak najwięcej informacji o Tobie. Może posiadasz swój fanpage lub stronę w internecie ? Jeśli nie to nie szkodzi, zostaw nam swój nr tel, imię i nazwisko, będziemy w kontakcie!

Dziękujemy Ci za zainteresowanie naszą marką!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć