Poznaj nas

Jesteśmy młodą marką, która weszła na polski rynek z produktami, które charakteryzują się łatwością pracy salonowej.

Produkty do stylizacji paznokci, które oferujemy to wyszukane i specjalistyczne preparaty, dzięki którym praca z klientem staje się przyjemniejsza.

“FORM YOUR PERFECTION”

To nasze motto oraz hasło naszej firmy, które ma dla nas ogromne znaczenie. Skąd się wzięło? Dlaczego ma dla nas tak ogromne znacznie? Pierwszym produktem, jaki zaprojektowaliśmy i wprowadziliśmy na polski rynek były innowacyjne formy Dual, które jako pierwsi umieściliśmy w swojej ofercie. To był dla nas ogromny krok.

Chcieliśmy stworzyć coś, czego jeszcze nie było, ale równie coś, co będzie pozwalało stylistom pracować wygodnie i profesjonalnie. Był to nasz ogromny sukces. Hasło “Kształtuj swoje perfekcje” zostało stworzone przez nas na potrzeby reklamy salonów i nawiązywało do naszego produktu. Do dziś pozostało z nami, ponieważ jest również nawiązaniem do odmiennej pracy stylistów, by szkolili się i szlifowali swój fach.

Jest również sloganem, który działa na wszystkie klientki, które przychodzą do salonów stylizacji paznokci. Pragną, by ich dłonie były najlepiej zadbane, podążając tym samym za własną perfekcją w dbaniu o każdy szczegół. To hasło daje nam motywacje, byśmy dla was tworzyli produkty najlepsze, najbardziej spełniające Wasze oczekiwania.

Ciężko osiągnąć perfekcję, ale jesteśmy Z Wami w dążeniu do celu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Accept More info Reject