Chcesz mieć wyłączność?

INSTRUKTOR KRISTYL

Aby stać się naszym instruktorem, wystarczy zdać egzaminy w siedzibie naszej firmy. Wystarczy, że wyślesz nam swoją kandydaturę na customerservices@kristyl.pl, a w tytule wpiszesz “INSTRUKTOR KRISTYL”.

Jeśli prowadzisz już szkolenia, będzie nam bardzo miło, jeśli wpiszesz, ilu kursantów wprowadziłeś już w świat stylizacji paznokci, czy posiadasz salon lub salę szkoleniową. Potrzebne nam będą również dane Twojej firmy oraz twoje portfolio. Możesz wysłać nam zdjęcia swoich najlepszych prac lub po prostu link/adres do swojej strony w mediach społecznościowych. Z miłą chęcią skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ofertę współpracy.

Jeśli nigdy nie prowadziłeś/prowadziłaś szkoleń i chciałbyś/chciałabyś poznać zasady i warunki przygotowania do tej roli, również potrzebujemy poznać Twoje doświadczenie w zawodzie. Ważne dla nas, byś do perfekcji opanował/opanowała sztukę stylizacji paznokci. Jeśli czujesz się w tym pewny/na to napisz do nas kilka zdań o sobie: jak długo robisz paznokcie, ile szkoleń ukończyłeś/ukończyłaś i w jakim zakresie. Prześlij nam swoje prace lub link do Twojego fanpage.

Korzyści, jakie zyskujesz: logo instruktora, bezpłatne szkolenia produktowe, duże rabaty dla siebie i swoich kursantów, wsparcie marketingowe, bezpłatne reklamy twojego ośrodka szkoleniowego na naszej stronie internetowej, zniżki na szkolenia SPECJALNE.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Accept More info Reject