Zobacz nasz salon

Salon firmowy

Nasz salon stylizacji paznokci i pedicure jest miejscem, w którym ludzie czują się w pełni zadbani. Uczęszczają tu zarówno kobiety, jak i mężczyźni, choć zdecydowana większość to oczywiście kobiety.

Tworzymy w nim niebywałą atmosferę, w której każdy może poczuć się częścią tego miejsca. Dbamy o każdy szczegół zarówno w obsłudze klientów, jak i detalach wystroju. Nasz salon firmowy to harmonia i ciepły klimat. Każdy z pewnością poczuje tu komfort i troskę.

Czy chciałbyś/chciałabyś, choć na chwile przenieść się w miejsce, w którym czujesz się zrelaksowany/na, zadbany/na? W miejsce, gdzie tyle wyśmienitej karmy przeniesie Cię w stan relaksu i daje możliwość, choć na chwile odsapnąć od codziennej gonitwy i zabiegania? Takie miejsce to nasz salon KRISTYL, gdzie zawsze jesteś mile widziany/na. Przyjdź i sprawdź, jak miło staje się pięknym.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Accept More info Reject